Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 215/70 R15 109/107S

Semperit

Semperit Van-Life 3215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024067005125
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,6 €

Цена по парче

111,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот