Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 215/60 R17 109/107T

Semperit

Semperit Van-Life 3215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067005194
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  154,3 €

Цена по парче

154,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот