Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 215/60 R16 103/101T

Semperit

Semperit Van-Life 3215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067005118
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  128,6 €

Цена по парче

128,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот