Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 205/75 R16 113/111R

Semperit

Semperit Van-Life 3205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067005187
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  137,5 €

Цена по парче

137,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,71 €

Назад кон врвот