Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 205/70 R15 106/104R

Semperit

Semperit Van-Life 3205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067005170
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот