Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 205/65 R15 102/100T

Semperit

Semperit Van-Life 3205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067005163
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112,1 €

Цена по парче

112,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот