Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 195 R14 106/104R

Semperit

Semperit Van-Life 3195 R14 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067005156
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  97,1 €

Цена по парче

97,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот