Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 195/75 R16 110/108R

Semperit

Semperit Van-Life 3195/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067005200
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  103,2 €

Цена по парче

103,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот