Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 195/70 R15 104/102S

Semperit

Semperit Van-Life 3195/70 R15 104/102S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024067005095
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  80,1 €

Цена по парче

80,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот