Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 195/60 R16 99/97H

Semperit

Semperit Van-Life 3195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067005071
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  109,4 €

Цена по парче

109,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот