Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 3 185 R14 102/100R

Semperit

Semperit Van-Life 3185 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067005149
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  82,6 €

Цена по парче

82,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот