Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 235/65 R16 115/113R

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067715949
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  161,7 €

Цена по парче

161,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот