Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 225/75 R16 121/120R

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067715994
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  168,7 €

Цена по парче

168,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот