Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 225/65 R16 112/110R

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067715963
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  148,8 €

Цена по парче

148,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот