Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 215 R14 112/110P

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2215 R14 112/110P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
P
EAN:
4024067791004
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот