Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 215/70 R15 109/107S

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024067793176
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  233,4 €

Цена по парче

233,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот