Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 215/65 R16 109/107T

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067791080
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  150 €

Цена по парче

150 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот