Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 215/60 R16 103/101T

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067716014
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  131 €

Цена по парче

131 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот