Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 205 R14 109/107P

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2205 R14 109/107P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
P
EAN:
4024067791011
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112,6 €

Цена по парче

112,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот