Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 205/75 R16 110/108R

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067716021
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  147,8 €

Цена по парче

147,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €