Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 195/65 R16 104/102T

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067716076
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  112,9 €

Цена по парче

112,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот