Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 185 R14 102/100Q

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4024067716106
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот