Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 2 185/75 R16 104/102R

Semperit Van-Life 2
Semperit Van-Life 2
Semperit

Semperit Van-Life 2185/75 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067716090
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  106,2 €

Цена по парче

106,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот