Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Life 175/65 R14 90/88T

Semperit Van-Life
Semperit Van-Life
Semperit

Semperit Van-Life175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067338339
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  91,4 €

Цена по парче

91,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €