Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 225/75 R16 121/120R

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067004173
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  169,1 €

Цена по парче

169,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,71 €

Назад кон врвот