Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 225/55 R17 109/107T

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3225/55 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067004159
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  198,7 €

Цена по парче

198,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот