Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 215/70 R15 109/107R

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067004180
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  122,6 €

Цена по парче

122,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот