Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 215/60 R16 103/101T

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003770
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  142,3 €

Цена по парче

142,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот