Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 205/75 R16 110/108R

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067003800
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  124,5 €

Цена по парче

124,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот