Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 205/65 R16 107/105T

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067004142
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  123,9 €

Цена по парче

123,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот