Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 205/65 R15 102/100T

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003671
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  113 €

Цена по парче

113 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот