Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 195/65 R16 104/102R

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067003787
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  112,8 €

Цена по парче

112,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот