Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 3 175/65 R14 90/88T

Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit Van-Grip 3
Semperit

Semperit Van-Grip 3175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067003664
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  95,7 €

Цена по парче

95,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот