Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 2 195/70 R15 97T

Semperit Van-Grip 2
Semperit Van-Grip 2
Semperit

Semperit Van-Grip 2195/70 R15 97T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067621660
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  85,6 €

Цена по парче

85,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот