Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-Grip 2 185 R14 102/100Q

Semperit Van-Grip 2
Semperit Van-Grip 2
Semperit

Semperit Van-Grip 2185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Semperit
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
4024067581247
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  91,3 €

Цена по парче

91,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,92 €

Назад кон врвот