Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 235/65 R16 115/113R

Semperit

Semperit Van-All Season235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002094
ЕУ Етикета:
D
A
73 dB

Највисока цена:  148,5 €

Цена по парче

148,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,71 €

Назад кон врвот