Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 225/75 R16 121/120R

Semperit

Semperit Van-All Season225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002155
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  172,4 €

Цена по парче

172,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,58 €