Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 225/70 R15 112/110R

Semperit

Semperit Van-All Season225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002179
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  115,5 €

Цена по парче

115,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот