Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 215/75 R16 113/111R

Semperit

Semperit Van-All Season215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002087
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  148,7 €

Цена по парче

148,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот