Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 215/70 R15 109/107S

Semperit

Semperit Van-All Season215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
4024067004814
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот