Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 215/70 R15 109/107R

Semperit

Semperit Van-All Season215/70 R15 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002131
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот