Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 215/65 R16 109/107T

Semperit

Semperit Van-All Season215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002124
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  133,1 €

Цена по парче

133,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,04 €

Назад кон врвот