Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 215/60 R17 109/107T

Semperit

Semperit Van-All Season215/60 R17 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067004791
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  156,3 €

Цена по парче

156,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,62 €

Назад кон врвот