Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 205/75 R16 110/108R

Semperit

Semperit Van-All Season205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002117
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,64 €

Назад кон врвот