Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 205/65 R16 107/105T

Semperit

Semperit Van-All Season205/65 R16 107/105T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024067002070
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  120,4 €

Цена по парче

120,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,2 €

Назад кон врвот