Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 195/75 R16 107/105R

Semperit

Semperit Van-All Season195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002162
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  102 €

Цена по парче

102 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот