Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 195/70 R15 104/102R

Semperit

Semperit Van-All Season195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
4024067002100
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот