Споредете до 4 продукти:

Semperit Van-All Season 195/60 R16 99/97H

Semperit

Semperit Van-All Season195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Semperit
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024067002186
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  113,6 €

Цена по парче

113,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот