Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 295/35 R21 107Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3295/35 R21 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067002858
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  181,4 €

Цена по парче

181,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,5 €

Назад кон врвот