Споредете до 4 продукти:

Semperit Speed-Life 3 275/45 R20 110Y

Semperit

Semperit Speed-Life 3275/45 R20 110Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Semperit
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024067004623
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  174,4 €

Цена по парче

174,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот